Natukene meist 

Oleme siin Cafe Odenwaldis viimastel aastatel hoole ja armastusega võõrustanud peamiselt muusikuid, näitlejaid ja meie noorpaare, kuid nüüd on aeg pisut rohkem oma uksi ja oskuseid avada. 
Rohkem kui viis aastat on meie kohvik olnud avatud peamiselt pulmapidude ajal noorpaaridele ja nende esinejatele ning ka neile kes lihtsalt on osanud küsida. 

Nii mõnelgi korral oleme pakkunud mitme käigulisi õhtusööke Ohukotsu küüni avalike ürituste külalistele. Teeme siin midagi vist pisut teisiti, sest oleme suutnud pakkuda ka tõeliselt algupärast küünlavalgel õhtusööki :)  No jah, tookord lihtsalt viis torm elektri, kuid see kõik tundus just nagu planeeritud ja külalised said kustumatu ning sooja mälestuse just selles kõige-kõige ehedamas võtmes. See oli justkui autentne rännak 100 aasta tagusesse mõisaaega. Nagu meeldivate emotsioonidega ikka juhtub, siis sooviks neid tunda veel ja veel. Nii me otsustasimegi, et teeme siis natukene rohkem, et ka Sina ka saaksid meie juurde tulla ja võtta siit kaas mõnusaid emotsioone. 

Lisaks oleme nagu korralikud maalased ikka, endile nii mõndagi metsast ja aiast salve pannud, purki ja pudelisse villinud või moosiks keetnud. Nüüd on osa hääst ja paremast osaks meie eripalgelises menüüs ja tootevalikus. 

Seega ootame sind külla või kui kohe ei saa, aga hääd ja paremat tahaks, siis kirjuta meile, sest ühte-teist saame sulle koju ka saata.

Külla tulles ole aga hea ja anna oma tulekust enne teada nii saame paremini plaane seada. 

Eelmine
Jõulumenüü kodus valmistamiseks

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: