Jõulumenüü kodus valmistamiseks

Teeme nii, et kui külalised saabuvad, rabame neid jalust, samas seda kõike "ah ma ei pannud tähelegi" meetodil! 
Jõulumenüüd kokku pannes mõtlesime esmalt neile kodustele väärtustele, mis peavad olema ja teevad jõuluõhtust just selle kõige õigema. Mis seal salata, eestlaste armastus käib kõhu kaudu ja seda eriti jõuluõhtul koos perega. 

See on see õhtu mis
 ei oleks see päris õige, kui sealt puuduks värskelt ahjust tulnud piparkoogi lõhn. Ilmselt mäletab meist igaüks pisut seda kirjeldamatut lapselikku rõõmu piparkookide kaunistamisest või selle kõige õigema kuju leidmisest. Seega esimene asi mille sinu jõulupakki panime on käsitööna valminud piparkoogitaigen, nii saad nad ahjuplaadile sättida selle õige kujuga, tuppa selle õige lõhna no ja lauale need kõige õigemalt kaunistatud piparkoogid. 

Teiseks paneme Sulle kaasa ka suupisteid. Nende valmistamine röövib lihtsalt palju aega, seega me oleme need sulle juba valmis teinud, Sina võta, pane lauale ja kui külalised teevad komplimendi, siis saad kogu au endale ja võid vastata midagi umbes nii "ah mis nüüd, seda on nii lihtne teha".

Nüüd see kõikse tähtsam Pearoog - esimeseks valikuks pakume s
mooritud sealiharull õllese praekapsa täidisega,  toorjuustukreemiga täidetud fooliumkartul,  soe köögiviljawok, sibulamoos ja koorene ürdi-kaste. Meie keerasime sealiharulli kokku ja maitsestasime Sinu jaoks ära. Samuti panime valmis kartulid ja maitsestatud toorjuustukreemi ning hakkisime kogu köögivilja ning pakkisime kaasa kastmed! Sina pane ahi sooja ning küpseta lihtsalt valmis!

Teise valikuna pakume kergemat pearooga l
õhefileed-pestose katte, kartuli-köögivilja gratääni, värske wakame salati ja sidruni kastmega. Taas, teeme Sinu jaoks ära kogu aega nõudva eeltöö ja Sina pistad ahju, võtad õigel ajal välja, serveerid ja naudid õhtut! 

Magusa valikuks pakume sinu maitse järgi kas hõrgutav purgi-meekook või lumine besee tort.


Jõulujoogiks on meie poolt Sulle pakis meie endi valmistatud kodune arooniasiirup ning glögi.

Teeme sinule ette valmis vaid osa asju no just need mis metsikult aega võtavad, aga need mis peaksid olema värsked kuumad ja otse ahjust just sealt ka tuleksid, menüü ja valmistamise juhendi leiad siit

Järgmine
Natukene meist 

Kirjuta esimene kommentaar

Email again: